Skicka ett meddelande till oss

Kontaktuppgifter

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.


Ordförande:

Erik Utas
förnamn.efternamn@hasselbyblommor.se
+46 701 48 23 00

Styrelseledamot och Kassör:
Peter Thunborg
peter@blomsterfrojd.se
+46 705130043


Styrelseledamot och Ansvarig för Medlemmar, Leverantörer & Marknadsföring

Johan Jansson
johan.jansson@vaxtbyggarna.se
+46  702785410

Styrelseledamot och Ansvarig IT samt Utveckling av Utbildningsplattform
Peter Lind
peter.lind@luwasa.se
+46 (0)768 84 11 51

Styrelsesuppleant och Sekreterare
Christina Wastrell
christina.wastrell@ambius.com
+ 46 (0) 708523025

Styrelsesuppleant och Ansvarig för Utbildningsutveckling
Elisabeth Mikaelsson
elisabeth.mikaelsson@se.issworld.com
+ 46 (0) 708523025


Utbildningsansvarig :

Hallvard Førsund
education@nordic-green.info
+47 98 65 32 34

Kontakta oss i Sverige:
Johan Jansson
sweden@nordic-green.info

Kontakt Norge:
Johan Jansson
norway@nordic-green.info

Kontakta oss i Finland:
finland@nordic-green.info

Kontakta oss i Danmark:
denmark@nordic-green.info

Faktureringsadress:
Nordic Association of green landscapers EK
c/o Ingarö Kontorstjänst AB
Odelbergsväg 9
134 40 Gustavsberg
Sverige

invoice@nordic-green.info